BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9614059
*
nr 961 4059
Golvlampa
1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 21:24:32
1
400 kr
8/5 10:18:44
2
Vinnande bud
11/5 18:09:04
3
500 kr
11/5 18:09:04
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4059
Golvlampa
1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 21:24:32 | 1 | 400 kr |
8/5 10:18:44 | 2 | Vinnande bud |
11/5 18:09:04 | 3 | 500 kr |
11/5 18:09:04 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18